WARUNKI WYNAJMU

DOKUMENTY

Wymagane dokumenty przy najmie na osobę fizyczną:

Wymagane dokumenty przy najmie na działalność gospodarczą:

ZWROTNA
KAUCJA

W dniu odbioru przyczepy/ kampera pobieramy kaucję zwrotną zgodną z cennikiem w formie przelewu (zaksięgowanie na naszym koncie najpóźniej 1 dzień przed planowanym odbiorem przyczepy).

Kaucja zwrotna zostaje rozliczona i zwrócona w całości jeśli w trakcie najmu nie powstały żadne uszkodzenia. Kucja jest zwracana na konto wynajmującego w przeciągu 7 dni od daty zwrotu.

ODBIÓR

Odbiór przyczepy/ kampera następuje w dniu oraz godzinie ustalonej na umowie najmu. W dniu odbioru przyczepy/ kampera prosimy o zabranie i przygotowanie dwóch aktualnych dokumentów tożsamości – (dowodu osobistego i prawa jazdy oraz ksera dokumentów). Należy zarezerwować sobie około 2 godziny na odbiór przyczepy/ kampera: dopełnienie formalności, wydanie z protokołem oraz szkolenie z obsługi.

1 a 45

GOTOWA
DO DROGI

ZWROT

Zwrot przyczepy/ kampera jest ustalany indywidualnie -zazwyczaj w godzinach naszej pracy, ale staramy się być elastyczni dla naszych klientów. Przed zwrotem przyczepy/ kampera należy pamiętać o jej wysprzątaniu według informacji zawartych w checklista.

W przypadku zwrot przyczepy kempingowej i nie wywiązania się z umowy najmu, doliczane są dodatkowe opłaty: